Pohled do zákulisí Miss České republiky

05.07.2021

Miss České republiky je soutěž krásy, která dává šanci seberealizace dívkám, které se zúčastnily předchozích ročníků. Ať už se umístily, či zůstaly těsně pod stupněm vítězů, rády navštěvují akce Miss a pomáhají realizovat jednotlivá kola.

"Každý rok se nejvíce při organizaci Miss těším na nové tváře slečen, které se do nového ročníku přihlásí, na mé kamarádky a skvělé organizátorky a na to, kam se naše Miss letos zase posune," uvedla organizátorka, Karolína Brunnerová, která každý rok přijímá stále více zodpovědnou práci. "Nejvíce se těším na čas strávený s mojí druhou missí rodinou," doplnila další organizátorka, Lucie Kubešová a doplnila: "Letos jsem si vyzkoušela být stylistkou na semifinálovém kole a oblékat semifinalistky do oblečení z e-shopu Daalstyle. Ale protože tato práce nikdy nekončí a je opravdu všestranná, vyzkoušela jsem si i práci za kamerou na živé přenosy. Tady nikdy nevíte co vás každý den potká."

Od samotných castingů, přes castingová kola až po velké finále se organizátorky podílí na různých činnostech a přijímají různé úkoly. Jednou z nedávných výzev byla práce za kamerou. Po školení si vyzkoušely práci kameramana a vy sami posuďte, jak jim to šlo. Záznam z přímých přenosů naleznete v následujících odkazech: