Pracovní rukavice jako nedílná součást vašeho vybavení – vyberte ty pravé

27.04.2021

Jestliže se živíte náročnou manuální prací, či si ji snad užíváte ve svém volném čase, vždy byste měli myslet hlavně na bezpečnost. Důležitou ochrannou pomůckou jsou pracovní rukavice, díky těm budou vaše ruce v bezpečí, ať už se věnujete čemukoliv.

Klasické rukavice

Mezi klasické pracovní rukavice můžeme zařadit například ty textilní, které se hodí hlavně pro zahrádkaření a podobně nenáročné práce, kde není vysoké riziko úrazu. V textilních rukavicích budete mít pohodlí a ochrání vás před mozoly, škrábanci a nečistotami. Pokud hledáte univerzální řešení, zaměřte se na celokožené rukavice. Tento spolehlivý materiál totiž nic nepropustí.

Moderní technologie

Určité práce si žádají zvýšenou ochranu. Pracovní rukavice tak bývají zpracovány také v moderním stylu, aby přesně vyhovovaly vašim potřebám. Jistě tak oceníte třeba protipořezové, elektrikářské, či svářečské rukavice. Kromě toho se však oblíbenými stávají také antivibrační rukavice, které uleví vašim kloubům při práci s vrtačkou, sbíječkou a dalšími vibrujícími elektrickými zařízeními.

Víceúčelové rukavice

Tento typ rukavic můžete využívat k různým činnostem. Jejich skvělou vlastností je pevnost a kvalitní materiály, přitom však zachovávají také flexibilitu a cit v rukou. Díky tomu se tak hodí i pro drobné práce třeba při opravě aut, přičemž zůstanete chránění před poraněním a nečistotami. Vybírat můžete z různých materiálů, které vám poskytnou komfort rukou a umožňují prodyšnost. Ať už hledáte jakékoliv rukavice, podívejte se na širokou nabídku Hoffmann Group.

Pracovní rukavice se řadí do mnoha různých kategorií, které vám poradí, k čemu se daný model hodí. Vždy vybírejte z kvalitních produktů, díky kterým budete mít jistotu dostatečné ochrany při práci.

Zdroj obrázku: Nestor Rizhniak / Shutterstock.com

komerční sdělení