Převoz rozměrnějšího nákladu vyřeší půjčení dodávky

11.05.2022

Každému z nás se asi občas stane, že potřebujeme odvézt něco rozměrnějšího, co se nám nevejde do kufru osobního auta. V takovém případě se většinou neobejdeme bez dodávky, která do svého nákladového prostoru hravě pojme i větší kusy nábytku, stavební materiál, pračku či lednici. Pořizovat si však dodávku pouze proto, že jednou za čas potřebujeme někam převézt větší náklad není příliš ekonomické. Mnohem výhodnější variantou je si dodávku v případě potřeby půjčit.

Kde si půjčit dodávku v Praze?

Půjčit si dodávku je mnohem jednodušší, než si objednávat spediční firmu, která by vám náklad přepravila. Půjčovna dodávek vám zajistí kvalitní spolehlivý vůz, kterým přepravíte vše co potřebujete. K řízení dodávky nepotřebujete žádné speciální oprávnění - většina vozů, jako jsou například VW Caddy, Ford Tranzit či Mercedes Sprinter spadají do kategorie automobilů do 3,5 tuny, takže je můžete bez problémů řídit s běžným řidičským průkazem skupiny B. Pokud sháníte pronájem dodávky v Praze a okolí, rozhodně nešlápnete vedle, pokud se rozhodnete využít služeb firmy Dodávky Express. Za bezkonkurenční ceny od 390 Kč na den můžete mít prostornou dodávku s nadstandardní výbavou a to bez limitu na počet ujetých kilometrů.

Půjčení dodávky je snazší než kdykoli předtím

Firma Dodávky Express nabízí i další výhody, díky kterým je tato půjčovna dodávek Praha jasnou volbou pro každého, kdo v Praze či Středočeském kraji potřebuje něco někam odvézt. Dokonalý technický stav vozidel, dálniční známka, pojištění, asistenční služba i rozsáhlý vozový park vám umožní snadno přepravit cokoliv kamkoliv. Nízké ceny za půjčení dodávky zajistí přehledný konfigurátor, který vám pomůže vybrat správný vůz, takže zaplatíte jen za to, co skutečně využijete a ani o korunu navíc. Vše navíc vyřídíte online z pohodlí vašeho bytu či kanceláře.

komerční sdělení

Foto: www.dodavky-express.cz/vozovy-park