Prodejte více! Pomůže vám vlastní prodejní stánek

17.02.2022

Podnikáte, nebo máte hobby, jehož výsledkem je prodej rukodělných výrobků či třeba výpěstků ze zahrady? Rozjeďte prodej ve vlastím prodejním stánku.

Ne vždy máme možnost si narychlo půjčit prodejní stánek, a ne vždy nám vyhovuje svými dispozicemi. Vlastní prodejní stánek má nesporné výhody. Máte jej vždy po ruce a designem si jej uzpůsobíte svým potřebám. Stánek se dnes dá pořídit za velice přijatelnou cenu. Ideální je samozřejmě skládací v podobě nůžkové stanu, jaký nabízí firma MUTTON.

Nůžkové stany jako řešení pro podnikatelské i hobby aktivity

Nůžkové stany od společnosti MUTTON, které nabízí i v e-shopu Expodum.cz, jsou praktické lehké skládací stany s odolnou konstrukcí. Jejich výhodou je snadná obsluha. Stan lze postavit i v jedné osobě, bez nutnosti shánět pomocníka, či dokonce montážní tým. Stánky v podobě nůžkových stanů jsou lehké a skladné. Snadno je odvezete i v běžném osobním automobilu.

Stánky pro malé i velké plány

Nejmenší stánek může mít velikost 2×2 metry, největší pak 6×8 metrů. Což však ještě pořád nemusí být finální velikost stánku. Stánky lze totiž navzájem snadno spojovat, a tak vytvoříte i skutečně rozměrově úctyhodný prodejní i výstavní stánek.

Stánky mají nepromokavou střechu a mohou, ale nemusí mít boční panely. Byla by škoda tyto textilní plochy nevyužívat k propagaci svých aktivit. Stánek tak může fungovat i jako reklamní stánek. Lze jej nechat potisknou logem, ukázkou sortimentu, kontakty i prodejními slogany.

Nůžkové stany jako univerzální pomocníci

Stanový přístřešek poslouží při podnikání i v soukromí. Nůžkové stany využijete i doma na zahradě či na chalupě coby zahradní přístřešek. Oceníte je na dovolené i při různých sportovních týmových aktivitách. Jen stěží najdete jiné lepší řešení, jak se pojistit před nečasem i před enormně pražícím letním sluníčkem.

komerční sdělení

Fotka od Satya Tiwari z Pixabay