Rande v kině stále není klišé, a to ani pokud jste zrovna teď single

04.02.2022

Kino je od nepaměti jedním z nejčastějších míst setkání prvního rande nebo oslavení výročí. Napadlo vás ale někdy, že se v kině můžete i s někým seznámit?

Poslední dva roky, díky světové pandemii, randit v kině moc nešlo, ale ani to neodradilo kinoprůmysl od toho, aby na tuto zvyklost nechal zanevřít. A proto multiplexy Cinema City opět přichází s valentýnskou aplikací pro zadané i nezadané.

Pro všechny, kteří neplánují Valentýn slavit doma nebo zoufají nad tím, že jsou zrovna single, si síť multikin Cinema City připravila Valentýnskou aplikaci s názvem "Rande jako ve z filmu!". Je důležité zmínit, že ji mohou využít jak páry, tak i nezadaní, kteří svoji polovičku teprve hledají. Zadané páry si ve hře prověří, jak dobře znají svého partnera a jeho návyky během návštěvy kina a sledování filmu. Ti, kteří partnera aktuálně nemají, se naopak mohou díky aplikaci seznámit s novým protějškem a rovnou zažít společné rande jako ve z filmu.

Každý soutěžící, který se v aplikaci spojí se svým partnerem, ať již stálým nebo potencionálním, získá jednu polovinu výherního kódu. Při setkání v kině pak svůj kód oba složí dohromady a mohou společně získanou cenu čerpat. Registrací v aplikaci tak získáte novou formu pozvánky na rande a třeba rozšíříte řady pravidelných valentýnských návštěvníků kina. Výhry pro všechny účastníky jsou odstupňované podle úspěšnosti shody odpovědí se svým protějškem, od zajímavých slev v menu pro dva na baru až po vstupné 1+1 zdarma.

Chcete-li své polovičce dopřát něco luxusního, můžete rovnou vsadit na jistotu a vzít ji na svátek zamilovaných do VIP Cinema City Chodov, kde na návštěvníky krom kromě klasického neomezeného popcornu, nachos a buffetu s jídlem a pitím, čeká v rámci valentýnské akce navíc čokoládová fontána, mini domácí burger s hranolkami a welcome drink. Nesmíme opomenout ani pohodlné a polohovatelné sedačky, které k VIP sálu neodmyslitelně patří. Speciálně v tento den bude navíc v předpremiéře uvedena nová česká romantická komedie "V létě ti řeknu, jak se mám", s Terezou Kostkovou, Ondřejem Sokolem a Martinem Hofmannem v hlavní roli.

Filmová nabídka je více než pestrá. Pokud chcete vsadit na klasickou romantiku, můžete zvolit mezi českými filmy Srdce na dlani, nebo Mimořádná událost, V létě ti řeknu, jak se mám nebo americkou komedii Vem si mě s Jennifer Lopez v hlavní roli. Pro milovníky akčních dobrodružných žánrů nechybí na programu Uncharted, Spider-man: Bez domova, tajemný thriller režiséra Kennetha Branagha Matrix Resurrections, který je čtvrtým dílem ságy, prequel série Kingsman: První miseSmrt na nilu, film Zlato, ve kterémmusí Zack Efron přežít sám uprostřed pouště či sci-fi , katastrofický film Moonfall. nebo akční komedie Krotitelé duchů: Odkaz. Z trochu jiného filmového soudku je například černobílé drama s Akademií oceněným Joaquinem Phoenixem s názvem C'mon C'mon, ve filmu Zlato musí Zac Efron přežít sám uprostřed pouště nebo film s názvem Spencer, kde se Kristen Stewart představí jako milovaná i nenáviděná princezna Diana. Jestli se rádi bojíte, nechybí ani klasický horor, a to Vřískot. Pokud se naopak rádi odreagujete, můžete zajít třeba na pohádku. V nabídce najdete: Moje krásná příšerkaTajemství staré bambitky 2, Velký červený pes Clifford nebo, Zpívej 2. 2 nebo nejnovější Disney pohádku Encanto.

Aplikace Valentýnská hra je spuštěna od 1. do 20. února 2022 a výherní kódy mají platnost do 28. února. Proto ať už jste single či ve vztahu, neváhejte a zpříjemněte si den zamilovaných s naší aplikací a třeba objevíte novou lásku. Ať už ke kinu, filmu, popcornu nebo tu pravou.

Cinema City promítá filmy v klasických formátech 2D, 3D, ale i ve svých speciálních formátech, kterým je 4DX, kde můžete zažít film doslova na vlastní kůži. IMAX, který díky moderní technologii posouvá sledování filmu na vyšší úroveňa samozřejmě již zmíněný VIP Chodov.

Odkaz na Valentýnskou aplikaci Cinema City: www.randejakovezfilmu.cz