Recenze na pivní lázně Zlatá kráva

10.03.2023

Navštívila jsem osobně Pivní lázně v Nepomuku a byl to nezapomenutelný zážitek. V tomto článku uvádím svou osobní zkušenost a zároveň zde prezentuji názory dalších hostů hotelu, které jsem pro vás shromáždila z  oficiálních zdrojů.

Moje osobní zkušenost

Dlouhodobě jsem nedokázala vypnout hlavu, jen tak být a užívat si přítomného okamžiku. Když jsem se ale vykoupala v pivu z pivovaru Zlatá Kráva, dokázala jsem úplně vypnout. Jupí! Vyhrála jsem (alespoň jednou) souboj se svým mozkem.

Věděli jste, že každý pokoj má svou vlastní pípu? Tohle je další důvod, pokud milujete pivo jako já, zajet do Pivního hotelu a užít si tenhle komfort naplno! Pokoj, ve kterém jsem byla ubytována, byl nádherně zařízen. Styl pokoje bych popsala jako farmářský a zároveň moderní. A ty matrace! Na těch se spalo jedna báseň a mrzelo mě, že mám pobyt pouze na jednu noc. Celý hotel je velmi krásně a vkusně zařízen.

Pokoje v Pivním hotelu působí farmářským stylem a jsou doplněny moderními prvky. Dřevěné doplňky v kombinaci se světlejšími barvami ostatního vybavení skvěle ladí s celým designem celého hotelu. Až Pivní hotel navštívíte, povšimněte si také propracovaných detailů v podobě zajímavých dřevěných dekorací s fotografiemi, věšáků ve tvaru loga či závěsných houpacích křesel, která si pro jejich pohodlnost rozhodně zamilujete.

Přijeďte si do Pivního hotelu užít krásné chvilky s vaší láskou, vypnout mozek i zrelaxovat tělo a mysl

Primárním zážitkem je za mě rozhodně horká pivní lázeň, do které se ponoříte a užíváte si její relaxační,ale i zdravotní účinky, které podporují imunitní funkci v organismu. Přímo vedle lázně se nachází pípa s tučnou dvanáctkou, kterou si můžete načepovat, i když právě lenošíte v pivní lázni, stačí se natáhnout a už čepujete. Tu jsme si s přítelem maximálně vychutnali.

Než však pivní lázeň navštívíte, můžete si užít příjemný relax v teplé vířivce či si zajít do zážitkové sprchy, která vydává zvuky a poskytuje měnící se barevné osvětlení,které napomáhá vaší relaxaci. Součástí je také finská a parní sauna, která z vašeho těla vyplaví toxiny a naopak vnese maximální uvolnění. Zajít si můžete také na profesionální masáž a uvolnit tak napětí i stres.

Zajímá vás více z mé návštěvy? Přečtěte si celý článek o tom, jak se mi líbilo v Pivních lázních.

Co o Pivním hotelu prozradil lázeňský specialista Stanislav Straka?

 Z fotek se dá poznat mnohé, ale v tomto videu vám lázeňský specialista Stanislav Straka prozradí zajímavosti o Pivním hotelu, které se z fotek nedozvíte! Podívejte se na video, které natočil kolega a skvělý moderátor Honza Vavřička.

Jak Pivní hotel v Nepomuku hodnotí hosté?

Jedinečné ubytování v Pivních lázních se těší velké oblibě. Nejčastěji hosté oceňují výborné pivo, čistotu v celém hotelu, velmi milý personál, krásné prostředí, ale také vlastní pípu, která se nachází v každém pokoji. Každý, kdo Pivní hotel navštívil často přiznává, že se určitě znovu vrátí. To dokazují perfektní služby i velmi příjemný zážitek, který si každý z Pivních lázní odnáší.

Hosté si také často pochvalují milou a přátelskou obsluhu, což je také jedním z nejvíce hodnocených faktorů. Personál v Pivním hotelu na sebe může být hrdý, protože se pochvala pro obsluhu v recenzích objevuje celkem často. Stejně tak si ocenění od hostů mohou vychutnat i pracovníci kuchyně, jejichž pokrmy mají v recenzích též velmi pozitivní hodnocení

Zajímavostí je, že každý pokoj je pojmenován po pivech z pivovaru Zlatá kráva

Pojďme se společně podívat na recenze hostů:

‚‚Nádherný stylový pokoj. Pípa na pokoji super překvapení pro manžela. Pivní koupel neměla chybu, vůbec se nám z ní nechtělo. Naprosto vynikající kuchyně v restauraci U Švejka,‘‘ píše host M.J.

''Poloha hotelu je velice pěkném místě. Pokoj byl úžasný a krásně čistý,'' uvádí ve své recenzi A.K.

''Pět hvězdiček Google ve všech kategoriích. Personál je velmi přátelský. Pokoje velmi čisté a krásně zdobené. Snídaně je bohatá a chutná. Vlastní hotelové pivo chutná velmi dobře. Zůstali jsme pár dní v tomto hotelu s pivovarem a wellness. Musím říct, že jsme byli nadšeni!'' Svěřuje se v recenzi host z Německa. 

''Měli jsme i pivní lázeň v kádi, zajímavý zážitek ve stylovém prostředí, opět kladně hodnotím. Wellness čisté a příjemné, ale spíše skromnější (vířivka, finská sauna, parní sauna, zážitková sprcha),'' píše ve své recenzi host J.V.

Zdroj: Google Maps, Firmy.cz - oficiální firemní zápis hotelu.


Pivní hotel získal řadu ocenění, jedním z nich je uznávané ocenění Amazing Places

Pivní hotel se může chlubit řadou ocenění, která dokazují, že se jedná o skvělé místo plné zážitků, odpočinku, pohody, ale i skvělého piva.

  • Ocenění Amazing places
  • Ocenění BLACK IPA 2021
  • Ocenění české a moravské pivní koruny 2020

Zajímavé osobnosti hodnotí pivní wellness

Pivní lázně rádi navštěvují také známé osobnosti. Jednou z nich je zpěvák a kytarista Pavel Horejš, který rád učí lidi na hrát na kytaru, a který natočil v Pivních lázních svůj videoklip s nejznámějšími písničkami o pivu

Podívejte se na zábavný videoklip Pavla Horejše z Pivního hotelu:

Co myslíte, zajedete se do Pivních lázní podívat a odpočinout si? Já myslím, že návštěva rozhodně stojí za to!

Andrea Ježková  

Pivní hotel a lázně Zlatá kráva

Web: www.pivnihotel.cz

Telefon: 724 901 874

E-mail: recepce@pivnohotel.cz