Restaurace Na Dvorku v Klecanech dodává frgále a kávu hrdinům z 1.linie

08.05.2020

V těchto těžkých chvílích jsou lidé v první linii v plném nasazení a pracují na 100 %. Restaurace Na Dvorku v Klecanech jim dodává energii v podobě KÁVY a FRGÁLU. Pomoci můžete i vy!

Pomozte nám podpořit pracovníky v 1. linii!

Pomozte nám podpořit pracovníky v 1. linii, kteří to nemají lehké a nasazují své zdraví, aby ochránili druhé. Skuteční hrdinové, kteří skoro nespí, si zaslouží alespoň pořádnou dávku cukru a energie v podobě domácího frgálu a pořádně silné kávy. Podpořme je společně za to, co pro nás každý den dělají!

Restaurace Na Dvorku v Klecanech již podpořila:

  • Ustřední Vojenskou nemocnici Střešovice,
  • MÚ Klecany
  • HZS Klecany
  • HZS Zdiby
  • Polikliniku Klecany
  • MP Klecany
  • MP Zdiby a podporují další záchranářské složky v blízkém okolí rodinné restaurace Na Dvorku, která se nachází nedalo Prahy ve městě Klecany.

Restaurace Na Dvorku v Klecanech

Restaurace Na Dvorku v Klecanech je tradiční česká restaurace, ve které si můžete dát česká jídla připravovaná výhradně z kvalitních surovin, od lokálních farmářů a pěstitelů.

Proč to všichni děláme?

Jako jedna z mála restaurací jsme zatím nemuseli uzavřít provoz a nebo propustit naše zaměstnance, a to díky podpoře našich zákazníků. Mnoho z nich pracuje v záchranných složkách a využívají našich služeb. Kdo někdy navštívil naší restauraci, tak ví, že jsme kolektiv s velkým srdcem, který si váží zaměstnanců a hlavně našich lokálních dodavatelů, bez kterých by to nešlo.

Velmi si vážíme záchranných složek. Jsou to pro nás skuteční hrdinové, kteří si zaslouží v této nelehké situaci každou podporu. Proto jsme se rozhodli jim alespoň touto cestou poděkovat a vykouzlit úsměv na tváři.

Pomáhejte také vy! Kde? Zde:

https://www.hithit.com/cs/project/7758/frgal-a-kava-pro-hrdiny-z-1-linie-nadvorkupomaha