Slovinská značka spodního prádla Lisca představila novou kolekci

14.08.2022

Slovinská značka spodního prádla Lisca představila kolekci jaro-léto 2023.

Po covidové pauze se opět konala tradiční prezentace kolekce spodního prádla a plavek jaro-léto 2023, v prostorách hotelu Floret v pražských Průhonicích. Lisca tak poprvé svým obchodním partnerům představila módní trendy, které v příštím roce zaujmou naši pozornost. Různorodou kolekci navrhly designérky slovinské značky Lisca Melita Letnar, Suzana Gorišek, Maja Nedič a Sofija Urumović pod vedením kreativní ředitelky Maji Ratajc a vývojové ředitelky Janji Tratar.

Jaká módní inspirace nás tedy čeká příští jaro a léto?

Jak od kolekce plavek očekáváme, přináší svěží módní mix květinových vzorů, zvířecích potisků a jednobarevných variací na pláž... Kolekce plavek Lisca pro léto 2023 je opět jedinečná, odvážná a speciální. Nutí nás to nahlédnout hluboko do sebe, odvázat se na pláži a vyjádřit svou pravou podstatu - ať už je divoká nebo harmonicky čistá. Kolekce na léto 2023 přináší pestrou, ale nositelnou paletu osvědčených střihů - od romantické sentimentality v květinových potiscích, přes flirtování se 70. léty a výbušnými barvami, až po odvážné, zvířecí motivy, které vybízejí ke vzpouře tím, že v nás probouzejí divokou kočku.

Kolekce spodního prádla Lisca nás příští rok potěší svou něhou a romantikou. Samozřejmě se neobejdeme bez rafinovaných detailů - ať už jde o zapínání, průhlednost nebo luxusní výšivky. Ale tato kolekce staví na první místo nás, ženy - a naše pocity. Pestrý výběr osvědčených kousků, ke kterým se stále rády vracíme - ale v novém, přinášejí osvěžující módní kousky a přitom zachovávají rovnováhu mezi výraznými, energickými barvami, trendy dvoubarevnými akcenty a jemnými pastelovými odstíny. Některé prvky mají samozřejmě v kolekci své stálé místo a výběr spodního prádla si bez nich jen stěží představíme. Milovníci krajek a květinových motivů, stejně jako milovníci přírodních materiálů, nebojte se... Příští jaro přináší dostatek osvěžujících a svůdných voleb pro všechny.

Prezentace Lisca nejenže odhalila zcela novou kolekci pro jaro a léto 2023, ale také nám připomněla, že není na škodu občas vystoupit ze své škatulky, naslouchat sami sobě a postupně si tak měnit svět.

https://www.lisca.cz/

TZ PROTEXT