Soutěž Czech Exotic Open 2019 přiláká do Prahy tanečnice z celé Evropy

12.09.2019

První ročník soutěže Czech Exotic Open 2019 slibuje divákům velkolepou podívanou. Přes 40 finálových soutěžních vystoupení a speciální vstupy hvězd světového exotiku Kiry Noire a Kris budou k vidění 9. listopadu 2019 v pražském P.M. Cocktail & Music Clubu.

Akrobacie na vertikální tyči v botách na vysoké platformě, kombinace ženskosti a svůdnosti, ale také síly a flexibility, to je Pole Exotic. V roce 2019 proběhne v České republice první soutěž, která je zaměřena právě na tuto taneční disciplínu.

Do semifinálového kola se přihlásilo téměř 60 soutěžících z celé Evropy. Porota do finálového kola, které proběhne 9. listopadu 2019 v pražském P.M. Cocktail & Music Clubu, vybrala 41 nejlepších soutěžních čísel ve čtyřech kategoriích. Představí se soutěžící z České republiky, Slovenska, Polska, Chorvatska, Německa a Izraele. V porotě zasednou hvězdy světového exotiku Kira Noire a Krist Brodetskaya z Ruska a česká špička Lenie Huňková, Tamara Šumberová a Deny Dejsun.

Vstupenky jsou již nyní v prodeji na adrese https://www.czechexotic.cz/vstupenky a zájem o akci potvrzuje i fakt, že Ultra VIP stolky s luxusním výhledem byly vyprodané během několika prvních minut od spuštění prodeje. Ostatní vstupné je ale v prodeji, proto si nenechte ujít tuto jedinečnou podívanou.