Šteindler, Vydra, Langmajer ve videoklidu Dashy

29.10.2020

Tvůrci filmu CASTING NA LÁSKU natočili k ústřední písni svého snímku videoklip. Píseň VĚŘÍM HVĚZDÁM, jejíž zpěvačkou je Dasha a autorem hudby i textu je David Solař, se tak dočkala po třech letech audiovizuálního zpracování.

Jelikož je píseň hlavním songem romantické komedie, značnou část videoklipu tvoří právě záběry z celovečerního snímku Casting na lásku, který byl do kin uvedený 10.srpna tohoto roku. V obsazení lze proto zmínit známá jména jako Lukáš Langmajer, Milan Šteindler, Jitka Sedláčková, Vašek Vydra, a mnohé další tváře. Druhou linkou klipu jsou scény se zpěvačkou Dashou zpívající na pódiu Divadla JK Tyla v Červeném Kostelci. Natáčení videoklipu probíhalo jen pár dní před samotnou premiérou filmu pod taktovkou režisérky Evy Toulové a producenta Pavla Mědílka ze společnosti Copperfilm.

Video zde:

"Bohužel jsme nestihli videoklip vydat v době premiéry filmu, ale aspoň jej můžeme publikovat v těchto chmurných dobách a pozvednout tak trochu náladu." doufá režisérka Eva Toulová.

Píseň Věřím hvězdám vydalo vydavatelství Supraphon v roce 2017, tedy dříve, než byl vůbec napsaný scénář filmu. Tvůrce snímku Casting na lásku píseň ale inspirovala natolik, že se jí rozhodli po film získat.

"Píseň Věřím hvězdám nás doslova nabíjela energií ve chvílích, když jsme to chtěli vzdát. Sama jsem si jí pouštěla při psaní scénáře. Jsme nesmírně rádi, že se nám jí podařilo získat" zmiňuje režisérka Eva Toulová.