Stovky Čechů v extázi: Nezapomenutelný koncert Miraiho a jeho kapely v Alpe Cermis

02.04.2024

Velké překvapení čekalo na Čechy milující zimní sporty, kteří se vydali do Alpe Cermis.

Mirai se svou kapelou připravili pro návštěvníky nezapomenutelný koncert, ačkoliv byl Mirai na své dovolené. Moderování show se ujal Vlasta Korec, který dokázal vyhecovat všechny hosty a navodit unikátní atmosféru.

Mirai prozradil, že koncert hráli z lásky k hudbě, a přestože nebyl pracovně povolán, chtěl tam být kvůli své vášni k lyžování. Jeho láska k horám začala již v dětství, kdy ho tatínek brával do Alp nebo Dolomit. I přes nedostatek času v poslední době byl nadšen, že si mohl udělat čas na tuto dovolenou. A co se mu na Alpe Cermis líbilo nejvíce?

"Zdejší střediska ve Val di Fiemme nejsou tak velká, ale o to jsou malebnější s přívětivějším prostředím a další výhodou je skvělé jídlo a fantastické slunečné počasí, a proto Itálii miluji," dodal Mirai.

Atmosféra koncertu byla fantastická. Kapela hrála nejen své písně, ale i hity zahraničních kapel, což vyvolalo zápal v publiku. Diváci tančili, zpívali, a dokonce Miraie nosili na rukou. Celým koncertem dirigoval Mirai, který skvěle rozproudil publikum.

Kromě hudebního zážitku měl koncert spíše charitativní rozměr. Pro Nadační fond P3tule se vybralo přes 3000 eur. Celý program i charitativní sbírku připravil viceprezident a prezident pro ČR Československého lva, Robik Nosek, který se vždy pomáhá potřebným.

Ti, kteří se letos koncertu nezúčastnili, budou jistě litovat, jak prozradila jedna účastnice:

"Kdybych tento koncert viděla jen v televizi a nebyla přímo na místě, tak bych byla asi hodně naštvaná." A dodala: "Slyšela jsem, že pro příští sezónu se opět chystá více koncertů s nejpopulárnějšími hudebními skupinami spojených s lyžováním, a to si určitě nenechám ujít."

Zdá se, že kombinace lyžování a hudebních zážitků nadchla nejen fanoušky Mirai, ale i všechny, kteří se zúčastnili tohoto nezapomenutelného koncertu v srdci italských Alp.

Autor: Lukáš Krajčo
FOTO: archiv Nev Dama