Superfinalistka Miss České republiky Tereza Žáková se zalíbila v cizině

06.06.2022

Od finálového večera uběhlo půl roku a výběr našich krásných finalistek nese zasloužené ovoce.

Z nominovaných dívek si ředitel světové soutěže krásy Miss Aura International, pan Adnan Seker, vybral právě Terezu Žákovou, která tedy získala titul Miss Aura International Czech Republic.

"Když mi přišla zpráva z produkce Miss České republiky, že ze všech nominovaných dívek si ředitel světové soutěže vybral právě mě, vůbec jsem nevěřila vlastním očím, protože tohle byl od malička můj sen. I Když odlétám až 11. září, už teď se začínám pomalu připravovat. Pracuji na své postavě, začínám najíždět na zdravou stravu a díky nabídkám přehlídek, které mi chodí, se snažím zlepšovat svůj catwalk. Navázala jsem spolupráci s úžasnou módní návrhářkou Šárkou Ordošovou, jejíž šaty se objevily již v oficiálním videomedailonku. Model od ní ušitý na míru vynesu na finálovém galavečeru. Celé léto se budu s chutí připravovat, abych Českou republiku reprezentovala v co nejlepší formě."

Miss Aura International je celosvětová soutěž krásy konaná v Turecku, která se snaží spojit krásu a inteligenci žen po celém světě a každoročně se jí zúčastní více než 40 delegátek z různých zemí. Terezu čeká promenáda v plavkách, večerních šatech, národních kostýmech a v neposlední řadě i volná disciplína, kde se pokusí porotu ohromit ukázkou boxu. Zakončení celé soutěže proběhne 26. září 2022 v hotelu Rixos Sungate, kde se bude bojovat o neuvěřitelných 12 titulů - 5 hlavních míst a 7 doprovodných titulů.

Terezinu cestu a přípravu na světovou soutěž můžete sledovat na profilech Miss České republiky, Miss Aura International nebo přímo na jejím Instagramu. Držíme palce, aby její cesta za splněným snem byla úspěšná.

Foto: Marek Červenka a osobní archiv Terezy Žákové