Sváteční čas v pohodlí domova

15.11.2021

Letošní Vánoce jsou tady co nevidět. Těšíte se? Nenechte se pohltit předvánočním shonem a užívejte si adventní období na maximum. Jak jinak než v pohodlí domova...

S příchodem zimy mnohé z nás přepadá pochmurná nálada. Počasí je chladné, dny jsou kratší a kratší, tlačí nás předvánoční shon. Řekněte nepříjemným pocitům "sbohem" a zkuste jednoduše relaxovat. Nezáleží na tom, jestli je pro vás odpočinkem pečení perníčků, nebo sledování seriálu. Důležité je, najít si čas pro sebe. Uvidíte, že se pak budete na Vánoce těšit víc.

Ciťte se doma co nejlépe. I když jsou vaše staré tepláky a triko opravdu pohodlné, necítili byste se přece jen lépe v něčem hezčím? I maličkosti v podobě pěkného oblečení dělají den hezčím! Oblečte se do hřejivého sametového overalu nebo měkoučké domácí teplákové soupravy z kolekce Cellbes, kterou nebudete chtít svléct ani po Vánocích!

Patříte k milovnicím pohodlného a stylového nočního prádla? 

Udělejte si radost novým flanelovým pyžamem, saténovou noční košilkou či župánkem a užívejte si večery strávené doma na maximum. Uvidíte, že se budete cítit nejen odpočinutější, ale také atraktivnější a spokojenější.

Lámete si každý rok hlavu s tím, jak se obléct ke štědrovečerní tabuli? 

Pokud se na to necítíte, nenuťte se do blýskavých šatů a lodiček jen proto, že se se to na svátky "patří". Vsaďte na pohodlný vánoční look, ve kterém vám bude příjemně. Kombinaci ležérního topu s vánočním motivem a legín z kolekce Cellbes si zamilujete na první pohled! Už jen vklouznout do chlupatých bačkůrek a večeře může začít!

Období Adventu je ideálním časem na činnosti, kterým jste se během roku nestíhali věnovat. Leží vám na stolku rozečtená knížka? Zapalte si vonnou svíčku, nalijte si horký čaj, zachumlejte se do hřejivé deky a užívejte si sváteční čas naplno!

Foto: CELLBES
Zdroj: CELLBES
E-shop: https://www.cellbes.cz/