Tip na jedinečný hudební zážitek v Praze - už tento týden: Electric Universe In The Church pod taktovkou Karla Havlíčka uvede listopadovou show

25.07.2023

První ze série exkluzivních pop-up eventů před listopadovou show Electric Universe v pražském O2 universu s názvem Electric Universe In The Church se uskuteční 27. července od 19:00 v kostele sv. Gabriela v Praze. Stejně jako hlavní listopadová akce, slibuje i tento prolog neotřelý hudební zážitek. Na klavírní koncert skladatele a producenta Karla Havlíčka v majestátní atmosféře hlavní lodi kostela, objektu Gabriel Loci, naváže od 21:30 live elektronický set Karla Havlíčka v podzemní kryptě kostela, a nabídne tak návštěvníkům ochutnávku z připravovaného vystoupení v pražském O2 universu. Do nočních hodin pak proběhne vystoupení DJ Pierre. Vstupenky budou v prodeji na místě.

Akce Electric Universe In The Church má navíc charitativní podtext, kompletní výtěžek ze vstupného bude věnován na nákup učebních pomůcek a hudebních nástrojů pro Školu Jaroslava Ježka, konkrétně Základní umělecké škole pro zrakově postižené.

"Electric Universe jsme od samého počátku chápali jako soubor několika satelitních projektů, které vyvrcholí listopadovou audiovizuální show v O2 universu. Jsme moc rádi, že můžeme představit první ze série našich pop-upů v podobě komorního vystoupení v kostele sv. Gabriela v Praze, který se skvěle hodí pro spojení těchto dvou zdánlivě nesourodých hudebních žánrů a jako bonus pomůže dobré věci," říká Martin Kučera, CEO agentury Lavo Events, promotéra akce Electric Universe.

Electric Universe In The Church je součástí projektu Electric Universe, hudební a audiovizuální show, která 24. listopadu od 21 hodin v pražském O2 universu propojí hudební světy klasické a elektronické hudby. Večer zahájí koncert hudebního skladatele a producenta Karla Havlíčka. Na úvodní klasické skladby z jeho tvorby v moderním pojetí naváže elektronickým live DJ setem, obojí za doprovodu symfonického orchestru Stro.My Ensemble. 

Později večer se pak planetární systém přeskupí do čisté elektronické polohy v podání světových DJ hvězd, jako jsou Fritz Kalkbrenner, Jerome Isma-Ae a další. Více informací je k dispozici na oficiálních stránkách akce na: www.electricuniverse.cz.

Electric Universe – teaser:

Zdroj: 2media

Zpracovala: Andrea Ježková