Užijte si léto naplno. Vyrazte s partou na trek a za hudbou zároveň – čekají na vás koncerty předních českých hudebníků “V korunách stromů”

20.05.2021

Toužíte po měsících vládních nařízení pořádně využít společnosti přátel, výletů a živé hudby?

Do svých letních plánů zasaďte i zastávku v Janských Lázních, kde se po celé léto budou na Stezce v korunách stromů odehrávat živá vystoupení Tomáše Kluse, Davida Kollera, kapely Mirai, Pokáče, Xindla X, kapely MIG 21, Anny K, skupiny UDG a Báry Polákové. Tak sbalte batoh, obujte pohorky, domluvte se s kamarády a vyrazte do hor.

Cítit hlavu až v oblacích budete na Stezce v korunách stromů, která se tyčí v srdci majestátních lesů Krkonošského národního parku. Prázdninové měsíce tu budou tradičně patřit zábavě, festivalům, výletům a sportu. Pokud patříte mezi milovníky těchto kratochvílí, není nic snazšího než vše spojit v jedno a vypravit se na Koncerty v korunách stromů. Těšit se můžete ještě před koncem školního roku, 26. června, na vystoupení Tomáše Kluse. V americký svátek Den nezávislosti, 4. července, vystoupí David Koller. Následovat bude 9. července, frýdecko-místecká kapela Mirai. Hned další den, 10. července, všechny návštěvníky pobaví svými trefnými texty písničkář Pokáč. Předposlední červencová sobota, 23. 7., bude patřit dalšímu písničkáři Xindlu X a neděle 24. července, pak kapele MIG 21. Koncert zpěvačky Anny K. si můžete vychutnat poslední červencovou sobotu, 31. července. Závěr prázdnin, 20. srpna, bude v Krkonoších patřit rockové kapele UDG a nadupanou smršť uzavře 21. srpna Bára Poláková.

Nechte se povznést skvělou hudbou a všudypřítomnou přírodou. Na Koncertech v korunách stromů zažijete hvězdné léto!

Vstupenky v prodeji zde: https://xticket.cz/turne/24-koncerty-v-korunach-stromu-2021