Valentýn v Zoo Ostrava

11.02.2020

Pokud se chystáte oslavit svátek zamilovaných a hledáte pro svou drahou polovičku netradiční dárek, pak Vás zveme tuto sobotu do Zoologické zahrady a botanického parku Ostrava. Zamilované páry mohou využít zvýhodněné vstupné do zoo a zúčastnit se i speciální prohlídky.

Každý zamilovaný pár, který v sobotu 15. února do zoo zavítá, zaplatí vstup pouze za jednu osobu. A samozřejmě se nemusí jednat jen o čerstvě zamilované, ale také páry, kteří spolu již nějakou dobu žijí... Kromě zvýhodněného vstupu se mohou zájemci těšit na speciální komentovanou prohlídku zaměřenouna partnerské soužití zvířat, namlouvací praktiky a sexuální chování. Prohlídka začne v 11 hod. u vstupu do zoo, je v ceně vstupného a její předpokládaná délka je okolo dvou hodin. U expozice s domácími zvířaty budou mezi 11. a 15. hodinou probíhat valentýnské aktivity, které připravili pracovníci Střediska volného času Ostrava.

V únoru je ostravská zoologická zahrada otevřena od 9 do 17 hodin, pokladny a pavilony se zavírají o hodinu dříve. Stále platí mimosezónní zlevněné vstupné.