Venkovní dlaždice v imitaci dřeva zkrášlí vaši terasu

28.10.2022

Plánujete rekonstrukci terasy? Chcete zušlechtit svoji zahradu? Pečovat o okolí vašeho domu? I v této oblasti existuje mnoho trendů. U zahrady a terasy ale více než kde jinde platí, že vítězí přírodní ráz. Pokud plánujete lehký "facelift" vaší terasy, máme pro vás tip - venkovní dlaždice v imitaci dřeva. Hned si o nich řekneme víc.

U venkovních dlaždic hlídejte mrazuvzdornost

Trendy stylová dlažba není jen záležitostí moderních interiérů. Dlažba patří i ven. Je ale potřeba sledovat vlastnosti - rozhodující je mrazuvzdornost. Dlažba bude vaši terasu zdobit i v zimě, kdy počasí nebývá zrovna příznivé a už vůbec ne teplé. Aby nedošlo k poškození dlaždic, je potřeba vybírat dlažbu, která vydrží i třeskuté mrazy.

Aktuální trendy velí jasně - imitace dřeva nikdy nevyjde z módy

Když byla řeč o trendech, asi tím nejaktuálnějším a zároveň velmi nadčasovým je imitace dřeva. Dřevo našim terasám sluší. Ladí s každou zahradou, protože přírodní dřevo do zahradní zeleně zkrátka patří. Terasa ze skutečného dřeva je ale nákladnou záležitostí a navíc se o ni musí pravidelně (a ne zrovna jednoduše) pečovat. Na vzhled a životnost dřeva mají vliv rozmary počasí, venkovní teploty i další faktory.

Moderní venkovní dlaždice v imitaci dřeva od dřeva skutečného ani nepoznáte

Imitace dřeva je proti tomu skvělým kompromisem. Údržba kvalitní dlažby je jednoduchá a navíc ji hned tak něco neohrozí. Kromě toho dlažba v imitaci dřeva tak dokonale a autenticky napodobuje svoji originální předlohu, že byste ji od pravého dřeva ani nepoznali. Mnohdy si člověk musí sáhnout, aby věděl, zda se jedná o dřevo nebo dlažbu.

Máte pocit, že by vaše terasa potřebovala získat novou tvář? Nové obklady jí dodají šmrnc. Rázem se z vaší zahrady a terasy stane relaxační oáza, ze které nebudete chtít odejít.

Foto: https://www.keramikasoukup.cz/norwich-20 

komerční sdělení