Veškeré geodetické práce kvalitně a rychle

11.05.2021

Geodézie je obor, se kterým se můžeme setkat při příležitosti zápisu do katastru nemovitostí, při výstavbě rodinného domu, koupi pozemku a v řadě dalších možnostech. Společnost VISIONPLAN-3D se specializuje na geodetické práce. Řeší geodetické služby pro veřejnost, pro podnikatele, projekční a stavební firmy. Umí vytvořit virtuální prohlídky, 3D vizualizace, používá nejmodernější technologii.

VISIONPLAN-3D odvádí kvalitní práci, zrealizovala již přes 700 zakázek, má zkušenosti napříč všemi obory geodézie. Můžete se také spolehnout na rychlost, časovou flexibilitu, špičkovou technologii jako je například laserový skener, 360° kamera a počítat můžete i s dostupnou cenou.

Navštivte webové stránky firmy VISIONPLAN-3D a podívejte se na realizované reference, také fotogalerii a udělejte si tak obrázek o zkušenostech a úspěšných realizacích. Seznámit se také můžete s jednotlivými činnostmi, ať už pro veřejnost nebo pro podnikatele. VISIONPLAN-3D vám nabízí možnost nezávazné konzultace zdarma, zeptejte se tedy v klidu na vaše potřeby řešení.

komerční sdělení