Vlastní potisk může mít něco do sebe

17.09.2021

Být dnes originální je dosti složité, hlavně co se oblečení týče. Na rozdíl od našich prapředků, kdy snad každý nosil originál ušitý přímo na tělo, v dnešní době frčí hlavně konfekce.

Když si koupíte v běžném obchodě kalhoty, mikinu, tričko či cokoliv jiného, určitě se i ve vašem okolí najde dost lidí, kteří si pořídí to samé. I v současné době se však můžete v rámci oblečení odlišit, a sice pomocí potisku.

Profesionální potisk

Nejčastěji lidé poptávají potisk mikiny, respektive trička. Není se co divit, jsou to nejviditelnější svršky na těle.

Ideální je k tomuto účelu využít profesionály. Vzhledem k velkému počtu firem, které se tímto druhem služeb zabývají, není problém najít si ve svém okolí takovou, co vám bude maximálně vyhovovat. V případě, že takovou nenajdete, klidně si můžete trička, bundy nebo mikiny s vlastním potiskem objednat přes internet.

Většina e-shopů disponuje vlastním tvořičem potisku, takže se nemusíte spoléhat na již vytvořené symboly, případně nápisy, ale veškerou grafiku si od píky vytvoříte sami. Určitě si dejte pořádně záležet, jelikož pak už výsledek z textilu nikdy nedostanete. Tedy pokud byly použity správné materiály a kvalitní moderní technika.

Domácí alternativa

Pokud se vám zdají ceny za potisk až příliš předimenzované, můžete se o něj pokusit u sebe doma. Nepotřebujete k tomu nic moc extra. Bohatě vám postačí vlastnit alespoň průměrné PC, barevnou tiskárnu a nažehlovací papír do tiskárny.

Na počítači si vyrobíte v kreslení cokoliv budete chtít. Následně už pouze stačí svůj výtvor vytisknout a přežehlit na mikinu či oblečení dle vlastního gusta. Mimo práce na návrhu jde jen o pár minut vašeho času a naprosto zanedbatelné finanční náklady.

Neočekávejte od toho ale žádné zázraky. Domácí potisky obvykle nedopadají moc dobře, a i kdyby náhodou vše vyšlo podle vašich představ, po prvním vyprání bude váš výtvor zcela nepoužitelný. Proto je lepší si připlatit za kvalitu a nesnažit se experimentovat doma.

komerční sdělení