Žije finalistka Miss ČR Viki Louženská na 100 % zdravě? A jak nejraději hřeší?

16.08.2023

,,Určitě 100% zdravě nežiji, jsem velký milovník čokolády a málokdy mám tu vůli na to si ji odepřít," říká finalistka Miss ČR Viki Louženská. Co dalšího na sebe v rozhovoru prozradila?

Jaký je Váš vztah k Miss České republiky?

Momentálně jsem jednou z dvanácti finalistek a jsem za to velmi vděčná.

Proč jste se zúčastnila soutěže Miss České republiky?

Stát se modelkou vždy pro mě byl velký dětský sen, během dospívání se mi velice zalíbil ale koncept soutěže Miss ČR, kde dívka reprezentuje sama sebe a ne oděv, který jako modelka vynese.

Co pro vás znamená úspěch? Co považujete za svůj zatím největší úspěch?

Jako úspěch považuji například překonání svého strachu, stejně tak jako jsem díky soutěži Miss překonala svůj strach veřejně vystupovat. Mým nejnovějším úspěchem je výhra letošního ročníku křehké krásy.

Kde se vidíte za 5 let? Plánujete být aktivní ve světě modelingu, umění nebo máte jiné priority?

Za 5 let mi bude 23 let, velmi ráda bych se profesně věnovala modelingu a pohybovala se v módním průmyslu a věnovala se charitě.

Čím jste chtěla být, když jste byla malá?

Asi jako každá holčička jsem chtěla být princeznou, zpěvačkou a herečkou, ale i módní návrhářkou. Moc dobře si pamatuji, jak jsem si v odpolední družině malovala pořád dokola jedny šaty, které jsem si navrhla.

Co považujete za přednosti svého charakteru?

Jsem velmi empatická, soucítím s druhými, umím naslouchat a považuji se za týmového hráče. Ráda pomáhám a myslím si že je se mnou sranda.

Kdo je pro vás symbolem mužské krásy a kdo ženského půvabu?

Symbolem mužské krásy je pro mě můj úžasný přítel. Ženský půvab pro mě znázorňuje moje krásná maminka.

Jaký je váš vysněný vůz a proč?

Mým vysněným autem je BMW M3 e92 bílé s jemně růžovou fólií

Kdo vás ve vaší profesní kariéře nejvíc podporuje?

Zatím jsem se nesetkala s nikým, kdo by mě nepodpořil na mé cestě v Miss. Mou největší oporou je od začátku má rodina, maminka, babička s dědou a všichni ostatní.

Sportujete a žijete na 100 % zdravě nebo si občas dopřejete něco nezdravého?

Určitě 100% zdravě nežiji, jsem velký milovník čokolády a málokdy mám tu vůli na to si ji odepřít, ale ve svém volném čase ráda cvičím a snažím se ve své životosprávě udržovat zdravý balanc.

Jaké jsou vaše priority a kam hodláte směřovat svůj profesní život?

Mou momentální prioritou je Miss České republiky, snažím se každý den na sobě pracovat a stát se tak tou nejlepší verzí sama sebe. Po dokončení soutěže bych se ráda přihlásila do modelingové agentury.

Máte nějaké životní motto, kterým se řídíte?

Od mala jsem byla vychovávána se slovy "co se má stát, se stane" a také tomu sama věřím. Myslím si, že nic není náhoda a osud nám vše přesně naplánoval. Taky se k ostatním chovám tak, jak bych chtěla, aby se oni chovali ke mně.

Co byste poradila ženám, které chtějí být úspěšné v tom, co dělají?

Nebát se jít si za svými sny a dělat to, co opravdu chcete, bez ohledu na názory ostatních. Sama jsem byla velmi stydlivá a hodně jsem přemýšlela zda se do Miss přihlásit, dnes bych už určitě neváhala.

Jak důležitý je pro váš život online svět, propagace na sociálních sítích a online marketing?

Využívání sociálních sítí nabízí skvělou možnost se zviditelnit a tvz. "se prodat". Určitě z toho může člověk vytěžit spoustu pracovních příležitostí.

Jak váš život ovlivňuje, že jste mediálně známá? Zažíváte zajímavá setkání s fanoušky na ulici, v baru či jinde?

Určitě sama sebe nepovažuji za mediálně známou, ale je vždy moc hezké na různých akcích potkat milé fanoušky.

Jaký máte vztah k fantazii? Baví vás žánr scifi či fantasy?

Sama velkou fanynkou fantasy nejsem, raději mám klasické komedie a romantické, dívčí filmy.

Jaký humor máte ráda? Kdo vás vždycky dobře pobaví?

Mám ráda jakýkoliv humor, jsem pro všechnu srandu. Sama jsem velmi ironická a ráda se směji, nevadí mi ani vtipy o blondýnách, přestože jsem jednou z nich, ráda si udělám srandu i ze sebe samé. Nejvíce mě vždy rozesměje můj přítel, pokaždé mě překvapí novým a originálním vtipem, přesto že mi jich v minulosti řekl stovky.

Co je podle vás štěstí? Kdy jste šťastná?

Štěstí bych popsala jako celkovou životní spokojenost, zkrátka když se daří. Jsem šťastná skoro pořád, když je hezké počasí, u dobrého jídla, v dobré společnosti.

Jaké máte plány do nejbližší budoucnosti? Na co se teď těšíte?

Velmi se těším na další soustředění s děvčaty a samozřejmě na finálový večer. Momentálně si užívám poslední dny prázdnin a nádherné počasí, které se nám konečně vrátilo.

Facebook: Viki Louženská

Instagram: louzenska_

Foto: Jiří Šubrt

Děkuji za rozhovor

Andrea Ježková