„Život by se neměl pouze žít, ale měl by se prožít.” Životní motto, kterého se drží krásná finalistka Miss České republiky Simona Dobrovolná

16.08.2023

Jaký vysněný vůz by si jednou chtěla finalistka Miss ČR Simona Dobrovolná pořídit? Čtěte rozhovor.

Jaký je Váš vztah k Miss České republiky?

Můj vztah k Miss České republiky je rozhodně kladný. Velice si této organizace vážím, zejména kvůli charitativním činnostem, kterým se věnuje.

Proč jste se zúčastnila soutěže Miss České republiky?

Soutěže jsem se zúčastnila, jelikož vnímám možnost reprezentovat Českou republiku jako čest. Zároveň ráda pomáhám lidem, a proto bych se ráda zapojila do dobročinných činností, které Miss České republiky organizuje.

Co pro vás znamená úspěch? Co považujete za svůj zatím největší úspěch?

Úspěch pro mě znamená dosažení každého životního cíle. Doposud za svůj největší úspěch v životě považuji úspěšné zakončení magisterského studia Veřejné správy na Západočeské univerzitě v Plzni.

Kde se vidíte za 5 let? Plánujete být aktivní ve světě modelingu, umění nebo máte jiné priority?

Za 5 let bych si přála být úspěšná ve světě modelingu, a tím by se mi též otevřely dveře pro pomoc těm, kteří to potřebují.

Čím jste chtěla být, když jste byla malá?

Vzhledem k tomu, že již od dětství mezi mé největší koníčky patří vaření a pečení, tak jsem jako malá toužila po tom stát se kuchařkou.

Co považujete za přednosti svého charakteru?

Za své přednosti považuji důslednost, cílevědomost, pracovitost a empatii.

Kdo je pro vás symbolem mužské krásy a kdo ženského půvabu?

Za symbol mužské krásy považuji amerického herce Brada Pitta. Naopak symbolem ženského půvabu je pro mě modelka Karolína Kurková.

Jaký je váš vysněný vůz a proč?

Mým vysněným automobilem je Porsche, a to konkrétně v kategorii SUV, jelikož mi tyto automobily připadají více bezpečné a také se mi líbí interiér této značky.

Kdo vás ve vaší profesní kariéře nejvíc podporuje?

V mé profesní kariéře mě nejvíce podporuje moje maminka.

Sportujete a žijete na 100 % zdravě nebo si občas dopřejete něco nezdravého?

Co se týče sportu, tak občas si zahraji volejbal anebo navštěvuji posilovnu. Stravuji se zdravě ale popravdě si sem tam dopřeji nějaký ten "cheat day".

Jaké jsou vaše priority a kam hodláte směřovat svůj profesní život?

Prioritou a profesním směrem, kterým bych se ráda ubírala je, jak už jsem zmiňovala, modeling a dobročinnost.

V případě, že by se mi v tomto směru uspět nepodařilo, tak bych se věnovala oboru, který jsem vystudovala. A jak sám říkal děkan fakulty při slavnostním předávání diplomů "Veřejná správa je služba lidem". Také tímto způsobem bych lidem jednou ráda pomáhala.

Máte nějaké životní motto, kterým se řídíte?

Mé životní motto, kterým se řídím zní "Život by se neměl pouze žít, ale měl by se prožít".

Co byste poradila ženám, které chtějí být úspěšné v tom, co dělají?

Těmto ženám bych poradila, aby si šly za svým snem a nevzdaly se při prvním neúspěchu. Někdy bývá cesta dlouhá a plná překážek. Budou-li ovšem pracovité, důsledné a vytrvalé, pak jednoho dne i ony budou úspěšné.

Jak důležitý je pro váš život online svět, propagace na sociálních sítích a online marketing?

Ještě do nedávna pro mě byl online svět pouze místem, které jsem sdílela se svými přáteli a rodinou. Od začátku soutěže jsem pochopila, jak moc je pro mou kariéru a sponzory důležitá propagace na sociálních sítích a online marketing.

Jak váš život ovlivňuje, že jste mediálně známá? Zažíváte zajímavá setkání s fanoušky na ulici, v baru či jinde?

Nemohu posoudit, jelikož jsem se doposud s ničím takovým nesetkala.

Jaký máte vztah k fantazii? Baví vás žánr scifi či fantasy?

Fantazie je pro mě jednou z velice důležitých vlastností, jelikož rozvíjí lidskou představivost. Jak žánr scifi, tak fantasy jsou mými nejoblíbenějšími. Zejména mám ráda filmy jako je Pán prstenů, Star Wars či Harry Potter.

Jaký humor máte ráda? Kdo vás vždycky dobře pobaví?

Osobně si myslím, že jsem velkým vtipálkem a velmi často si dokážu udělat srandu i sama ze sebe. Dobře mě pobaví vždy mí rodiče. Především v situacích, kdy mi vybírají ženicha.

Co je podle vás štěstí? Kdy jste šťastná?

Štěstí je dle mého názoru to, když jsou všichni blízcí zdraví. Šťastná jsem ve chvílích, kdy trávím čas s lidmi, které mám ráda.

Jaké máte plány do nejbližší budoucnosti? Na co se teď těšíte?

V tuto chvíli je mým primárním plánem věnovat se soutěži Miss České republiky. Velice se těším na nové zkušenosti, přátelství, výzvy a řadu dalších věcí, které mi tato soutěž přinese.

Facebook: Simona Dobrovolná

Instagram: si_mi.48

Foto: Jiří Šubrt

Děkuji za rozhovor

Andrea Ježková