Zůstaňte mladí, krásní a úspěšní času navzdory! Kolagen vám pomůže udržet si svěžest i fyzičku

16.09.2021

Je pro vás důležité, aby bylo vaše úsilí korunováno dosažením úspěchu? Pracujete na sobě, zdokonalujete své schopnosti a v práci se úspěšně postupně dostáváte na čím dál vyšší pozici? Pak si zajisté dobře uvědomujete, že samotné kvalitní vzdělání a odborné znalosti k vybudování skvělé kariéry nestačí. Důležitou roli vždy hrají také sociální dovednosti, vystupování, osobní vlastnosti a v neposlední řadě také zevnějšek. Je tedy důležité nejen studovat a získávat nové vědomosti, ale také se o sebe náležitě starat.

Vzhled je důležitý zejména při navazování kontaktů. Kolagen pomůže, abyste vypadali svěží a plní energie

Při pracovním pohovoru sice padají převážně dotazy týkající se dovedností a zkušeností uchazeče o danou pozici, velkou roli však hrají již první minuty, kdy se spolu uchazeč s personalistou nebo budoucím nadřízeným seznamují. Mnohé o vás vypovídá způsob, jakým podáváte ruku i řeč těla. Váš protějšek se však obvykle věnuje i hlubšímu prozkoumání vašeho vzhledu. Působíte-li odpočinutě a vyrovnaně, získali jste pozitivní body hned na začátku. A stejně tak i v případě, kdy vypadáte mladší, než je uvedeno ve vašem životopise. A podobně je tomu i v ostatních mezilidských vztazích. To, jak vypadáte, hraje velkou roli při navazování partnerských, pracovních i obchodních vztahů. Pomoci vám mohou i potravinové doplňky, například kolagen.

Proč dodávat tělu právě kolagen?

Kolagen je nezbytný pro správnou pružnost tkání, zdraví kostí, zubů, svalů, kloubů, vaziv, pokožky a vlasů. Při jeho nedostatku se tělo hůře regeneruje a snižuje se jeho odolnost. Chcete-li předcházet tvorbě vrásek a udržet si dobrou tělesnou kondici, zajistěte svému tělu kolagen v dostatečné míře. A mějte na paměti, že s přibývajícím věkem potřeba kolagenu stoupá. Nejlepší volbou je užívat hydrolyzovaný kolagen, který je pro člověka snáze vstřebatelný než želatinu. 

komerční sdělení

Fotka od Engin Akyurt z Pixabay