ZNÁMÉ OSOBNOSTI

Přečtěte si novinky ze světa mediálně známých osobností, MMA bojovníků a rozhovory se slavnými celebritami. Doporučujeme vám také navštívit stránky plné zajímavostí, magazín Moře nápadů či web věnovaný auto moto novinkám.

Úspěch mezi vědeckou špičkou. Dva výjimečně nadaní experti Akademie věd, shodou okolností bratři, získali prestižní grant Evropské výzkumné rady, tzv. ERC Advanced grant. Fyzikální chemik Pavel Jungwirth z Ústavu organické chemie a biochemie AV ČR uspěl s projektem zaměřeným na modelování působení iontů v biologickém prostředí, fyzik Tomáš...

Profesní organizace PR Klub, která ocenění Mluvčí roku pořádá, vyhlásila na slavnostním galavečeru 7. března 2023 v pražském hotelu NH Prague City vítěze v kategoriích Nejlepší mluvčí soukromého sektoru, Nejlepší mluvčí veřejného a neziskového sektoru a PR tým roku.

O křečových žilách kolují celé legendy. Primář žilní kliniky MUDr. Ota Schütz vysvětluje, které informace jsou pravdivé a které nikoli.

NeoVize je pro mě srdeční záležitost. Naše klinika a každý jednotlivec, který je její součástí, mi pomohli realizovat mé představy, jak posunout oční péči do "jiné dimenze", pečovat o pacienty nejen po medicínské stránce, ale i stránce lidské... Aby se cítili dobře, mohli se na cokoliv zeptat a nemuseli na ošetření hodiny čekat na chodbě, říká...