ZNÁMÉ OSOBNOSTI

Přečtěte si novinky ze světa mediálně známých osobností, MMA bojovníků a rozhovory se slavnými celebritami. Doporučujeme vám také navštívit stránky plné zajímavostí, magazín Moře nápadů či web věnovaný auto moto novinkám.

Od 13 let cestuje a když jí bylo 15, poprvé se dostala do kontaktu s byznysem. Přesto, že má vystudovanou čínštinu a asijskou politiku na jedné z nejlepších škol v Londýně, téměř 12 let se již věnuje byznysu – a ne ledajakému. Pomáhá startupům, malým a středním firmám uspět a učí je, jak podnikat jinak – vědoměji.

Třiatřicátí narozeniny oslavil zpěvák Josef Vágner mezi svou konkurencí. Gratulovalo mu 12 urostlých finalistů soutěže Muž roku, a protože je Josef častým hostem soutěžního klání, skvěle mezi ně zapadl. Kristova léta zpěvák moc neprožívá, i když lehkému bilancování se neubránil.

Zaměstnání je klíčovým prvkem v životě každého člověka. Poskytuje nejen finanční jistotu, ale také pocit smysluplnosti a začlenění do společnosti. Bohužel, mnoho lidí s postižením a sociálním znevýhodněním čelí překážkám a diskriminaci při hledání zaměstnání. Ale díky odhodlání a práci jednotlivců, jako je Veronika Zajícová, se začíná měnit vnímání...

Český výbor pro UNICEF dnes jmenoval Václava Marhoula novým vyslancem dobré vůle. Známý režisér, scenárista, herec, producent, kulturní organizátor a manažer se tím připojil ke komunitě vyslanců UNICEF, mezi něž patří například Susan Sarandon, David Beckham, Whoopi Goldberg, Leo Messi nebo Orlando Bloom.

Ve věku 93 let včera v Praze zemřel významný architekt Miroslav Řepa z Pardubic. Ve svém rodišti vystudoval reálné gymnázium, aby se pak rozletěl do Prahy na Vysokou školu architektury a pozemního stavitelství a poté i na Akademii výtvarných umění. Žil a pracoval především v Praze a v zahraničí, aby se pak v pozdějším věku opět vrátil do rodných...