ZNÁMÉ OSOBNOSTI

Přečtěte si novinky ze světa mediálně známých osobností, rozhovory se slavnými celebritami a příběhy inspirativních lidí.

Vítězka Miss České republiky, Iveta Maurerová, svůj titul královny krásy získala v roce 2018. Po účasti v několika regionálních i celostátních soutěžích krásy se nakonec ocitla v cílové rovince soutěže Miss České republiky, kde získala první místo.

Bude to rok a půl, co se Miluši Bittnerové narodila rozkošná dcera Bettynka. Miluše se nám svěřila, že ve svých sedmnácti měsících je Betty téměř samostatná, proto pro českou Marilyn Monroe nebyl problém odskočit si na kliniku Esthé trošku vylepšit svou vizáž.

Vysoce konkurenceschopné a stabilní odvětví, které dokáže odolávat i ekonomickým obtížím spojeným se současnou pandemickou situací - právě tak lze přeložit hospodářské výsledky, kterých loni dosáhly společnosti sdružené v Asociaci podniků českého železničního průmyslu (ACRI).

Každý architekt má vlastní rukopis. Úspěšné projekty jsou vizitkou a zároveň nejlepší reklamou pro architekta. V tomto sektoru je to častokrát právě jméno architekta, který vytváří úspěšnou značku a reprezentuje kvalitu. Nechte se inspirovat k ochraně jedinečnosti vaší firmy příběhem architektonického studia ForZet, který se rozhodl pro ochranu své...

Nabízíme mediální podporu a online propagaci ZDARMA