ZNÁMÉ OSOBNOSTI

Přečtěte si novinky ze světa mediálně známých osobností, rozhovory se slavnými celebritami a příběhy inspirativních lidí.

Bude to rok a půl, co se Miluši Bittnerové narodila rozkošná dcera Bettynka. Miluše se nám svěřila, že ve svých sedmnácti měsících je Betty téměř samostatná, proto pro českou Marilyn Monroe nebyl problém odskočit si na kliniku Esthé trošku vylepšit svou vizáž.

Vysoce konkurenceschopné a stabilní odvětví, které dokáže odolávat i ekonomickým obtížím spojeným se současnou pandemickou situací - právě tak lze přeložit hospodářské výsledky, kterých loni dosáhly společnosti sdružené v Asociaci podniků českého železničního průmyslu (ACRI).

Od skromné dílny na opravu jízdních kol se Škoda Auto vypracovala na globální automobilku, působící na více než 100 národních trzích. V průběhu 125leté historie se měnil její sortiment i výrobní zázemí. Od roku 1991 je podnik součástí koncernu Volkswagen a aktuálně se transformuje v poskytovatele komplexních produktů a služeb individuální mobility....

Nabízíme mediální podporu a online propagaci ZDARMA