ZNÁMÉ OSOBNOSTI

Přečtěte si rozhovory se známými, slavnými a významnými osobnostmi!

Tanečnice a vyhledávaná choreografka Denisa Dejsun se zabývá především exotikem, twerkem a tanečním stylem frame up. Deny je lektorkou pražského studia Pole škola a Tanečního Sectoru. Je jednou ze dvou a jediných certifikovaných lektorek frame up v České republice.

Poté, co byl zvolen předsedou Senátu, prohlásil Miloš Vystrčil, že Senát bude dál plnil roli ústavní pojistky. Do politiky vstoupil po roce 1989 jako neuvolněný zastupitel a radní města Telče, poté byl starostou Telče, zastupitelem a 1. náměstkem hejtmana Kraje Vysočina a v letech 2004-2008 i hejtmanem Kraje Vysočina. Zná Poslaneckou sněmovnu,...

Je Štěpán Kozub jako herec šťastný a spokojený? Jaké má životní motto? Přečtěte si celý rozhovor a dozvíte se zajímavé věci ze života známého herce a úspěšného "tygra"!

Sympatická sportovkyně Petra Nosková ve svých 24 let utrpěla vážný úraz levého lokte. V té době jí lékaři nedávali šanci na plnou funkčnost ruky a už vůbec ne na sportovní aktivity. Bojovnice Petra však začala navzdory prognózám závodně vzpírat a po 4 letech tvrdého tréninku vybojovala stříbro na mistrovství republiky.