Influencerka a bojovnice MMA Veronika Zajícová se vydala do Thajska

19.01.2024

Nadějná influencerka a bojovnice MMA Veronika Zajícová nedávno zamířila do slunného Thajska, aby rozšířila své hranice nejen v oblasti bojových umění, ale také v oblasti osobních zážitků. Cesta na východ se stala nejen výzvou v ringu, ale také fascinujícím dobrodružstvím plným exotických zážitků.

Speciální tréninky na thajském ostrově Phuket

Při pobytu na thajském ostrově Phuket se Verča věnovala intenzivnímu tréninku několikrát denně. V jednu chvíli se v rozhlehlé hale potkává přibližně 300 bojovníků a bojovnic, kde se pilují dovednosti v Thajboxu, grapplingu, MMA a dalších disciplínách. To jen dokazuje odhodlání a vášeň, kterou Veronika věnuje svému sportu, a kterou také s radostí sdílí na svých sociálních sítích.

Tatínek Veroniky Zajícové popsal atmosféru jako neuvěřitelně inspirativní a zdůraznil, že je to skvělá příprava pro její další sportovní výkony.

Nejen tvrdá příprava, ale i exotické zážitky

Neméně zajímavými jsou ale i momenty mimo tréninkový areál. Verča prozkoumala krásy Bangkoku, navštívila prasečí kavárnu a vypravila se na safari. Zajímavým zážitkem bylo i ochutnání místních dobrot, jako jsou štíři, stonožky a šváby. Ať už ve sportu či v osobním životě, Veronika ukazuje, že se nebojí výzev a ráda objevuje nové hranice. I proto stále stoupá její obliba na sociálních sítích a stává se velmi úspěšnou influencerkou.

Jedním z vrcholů cesty byla návštěva záchranné stanice pro slony na ostrově Phuket. Verča měla možnost aktivně se podílet na péči o tyto vznešené tvory. Kromě krmení slonů se mohla zapojit i do přípravy bahenních lázní, a dokonce slonům dopřála i příjemné osvěžení.

Je zřejmé, že Veronika nezůstává jen u sportovního světa, ale také si uvědomuje význam ochrany a péče o ohrožené druhy, čímž ukazuje svůj smysl pro solidaritu a lásku ke zvířatům.

Mistrovství světa GAMMA v Thajsku

Mimo sportovní aktivity a cestu plnou zážitků se Verča zúčastnila i mistrovství světa organizace GAMMA v Thajsku, kam vyrazila s plným nasazením. I když se nevyhnula malému zklamání a obsadila jen 5. místo, její odhodlání a úsilí nesporně ukazují její vnitřní sílu, kterou vkládá do dosažení svých životních cílů. I přes tuto sportovní výzvu však zůstává Veronika Zajícová inspirativní postavou pro své fanoušky, nejen jako bojovnice, ale i jako odvážná cestovatelka, dobrodružná duše i oblíbená influencerka.

Z jejího thajského dobrodružství jasně vyzařuje nezlomná vůle a chuť prozkoumat nové horizonty, ať už jsou to bojové arény nebo exotická místa na druhé straně světa. 

Influencerka Veronika Zajícová se stala nejen velkou bojovnicí, ale také ambasadorkou odvahy a odhodlání pro všechny své sledující, které inspiruje k plnění si svých vášní a snů.

Mohlo by vás zajímat: Celebrity marketing a význam influencerů v online propagaci.

Více najdete na: www.veronikazajicova.com

Komerční sdělení