Tyto e-shopy jsou nejlépe viditelné na Googlu v Česku. Podívejte se na report Senuto×WhitePress®

03.08.2023

Senuto, výkonný SEO a obsahový nástroj, vytvořil první report pro český trh. Jde o žebříček až 100 webů z kategorie e-commerce, které jsou ve vyhledávači Google nejviditelnější. Premiéra se koná 1. srpna. Partnerem zprávy je WhitePress®, platforma, která umožňuje publikace na tisících externích webových stránkách

Díky 49 - stránkovému materiálu můžete zjistit:

  • kdo je lídrem odvětví e-commerce Google v České republice,
  • jak jednotlivé stránky vypadají v porovnání s konkurencí
  • na jaké prvky strategie SEO se zaměřit.

Report "100 nejviditelnějších webů v kategorii e-commerce" (ke stažení zde) je opravdovou lahůdkou pro každého, kdo se zabývá marketingem. Na základě konkrétních příkladů a na základě spolehlivých dat můžete posoudit potenciál webu v kontextu konkurence a naplánovat konkrétní akce na příští čtvrtletí nebo rok.

Tento typ reportu je plánován vydávat každoročně.

"SEO nástroj SENUTO je velmi užitečná pomůcka pro online marketéry, kteří navrhují a realizují SEO strategie. SENUTO používám každý den a jsem maximálně spokojený. Díky SENUTO, které automatizuje SEO činnosti, jsem ušetřil stovky hodin času," říká SEO konzultant Jan Vavřička

Jak byl vytvořen přehled "TOP 100 nejviditelnějších webů v kategorii e-commerce"?

Hodnocení viditelnosti, na kterém je report založen, je jeden z reportů dostupných v Senuto. Pomůže vám rychle zjistit, které stránky jsou ve výsledcích organického vyhledávání Google nejviditelnější.

Práce na reportu Senuto×WhitePress® však byla založena nejen na využití nástroje SEO, ale také na využití Chatu GPT. Pomocí vzorce vytvořeného umělou inteligencí byly ze sbírky několika tisíc českých e-commerce webů extrahovány stránky s nejlepší viditelností.

Pomocí Senuto můžete vytvářet podobné reporty pro:

  • Polsko,
  • Maďarsko,
  • Rumunsko,
  • Slovensko,
  • Dánsko,
  • Holandsko.

Nástroj má potenciál být použit při vytváření mezinárodní strategie a při plánování vstupu na nový zahraniční trh.

Pro více informací o Senuto a jeho službách navštivte jejich web na www.senuto.com a sledujte je na sociálních sítích, mj. na Facebooku, LinkedIn a Instagramu.

O Senuto

Senuto je all-in-one nástroj pro SEO a obsahový marketing, který od roku 2014 poskytuje cenná data všem, kteří bojují o vyšší pozice v Googlu. Aplikaci Senuto denně využívají nejen SEO specialisté, ale také majitelé e-commerce, content a marketingoví manažeři nebo SEO copywriteři. Plnou verzi nástroje, která obsahuje také modul Analýza viditelnosti, lze nyní využívat v Polsku, Švédsku, České republice, Slovensku, Rumunsku, Dánsku, Nizozemsku a Maďarsku.

Díky 6 modulům a několika nástrojům, které jsou k dispozici v Senuto, můžete zkontrolovat pozici svého webu na Googlu, prověřit vaši konkurenci a najít podrobné údaje o milionech klíčových slov. Naše databáze obsahuje údaje o milionech frází a milionech domén a díky promyšlenému procesu tvorby obsahu přilákáte na web hodnotnější návštěvníky, zvýšíte návštěvnost webu, reagujete na potřeby uživatelů a držíte se před konkurencí v boji o nejvyšší příčky ve vyhledávání.

Zdroj: TZ SENUTO, komentář od SEO konzultanta Jana Vavřičky