Senuto

Senuto je komplexní SEO nástroj, který pomáhá specialistům v oblasti SEO s jejich úkoly a zefektivňuje jejich práci. Nabízí sadu nástrojů a funkcí pokrývajících různé aspekty SEO, od analýzy klíčových slov a konkurence až po sledování pozic a optimalizaci obsahu.

Senuto Česká republika: Kontakt na SEO konzultanta

"Senuto používám denně. Je to můj oblíbený AI-powered SEO nástroj pro analýzu viditelnosti webů, analýzu klíčových slov, analýzu konkurence, report pozic klíčových slov, tvorbu obsahového plánu a generování textů pomocí AI. Tento šikovný nástroj rozhodně doporučuji všem SEO specialistům." Jan Vavřička - oficiální SENUTO tester v České republice

Získejte přístup k SEO nástroji Senuto zdarma!

Věděli jste, že Senuto nabízí bezplatnou zkušební verzi pro každého nového uživatele? Získejte přístup ke všem funkcím aplikace na 14 dní zdarma!

Senuto ve světě

Senuto je polská společnost, která na trhu působí od roku 2014 a poskytuje služby pro více než 67 000 uživatelů.  

Senuto v současnosti naleznete v těchto zemích: Slovensko, Česko, Rumunsko, Maďarsko, Švédsko a připravuje se expanze do dalších zemí.

Senuto je analytická platforma, která poskytuje cenná data marketérům, kteří se chtějí dostat na nejlepší pozice ve vyhledávači Google. Senuto s oblibou využívají nejen SEO specialisté, ale také majitelé e-shopů, marketingoví manažeři a SEO copywriteři. 

Sofistikovaný SEO pomocník

SEO a online marketingem se zabývám již od roku 2006 a musím uznat, že Senuto je velmi výkonný sofistikovaný SEO pomocník, díky kterému ušetřím minimálně 3 hodiny práce denně. Pomáhá mi monitorovat, jak se daří firemním webům na Googlu, sledovat konkurenci a vytvářet obsah na míru v souladu s prioritními klíčovými slovy. Jan Vavřička

Oficiální tester SEO nástroje Senuto v České republice

Mezi hlavní funkce Senuta patří:

  • Analýza viditelnosti: Umožňuje prozkoumat viditelnost a organický provoz libovolné domény na Googlu.
  • Databáze klíčových slov: Poskytuje informace o tom, co uživatelé vyhledávají a pomáhá tak s nalezením relevantních klíčových slov pro váš web.
  • SERP analýza: Analyzuje výsledky vyhledávání pro zadaná klíčová slova a odhaluje, jak si konkurence vede v boji o umístění v TOP 10.
  • Rank Tracker: Sleduje pozice vašich webových stránek ve výsledcích vyhledávání pro zadaná klíčová slova.
  • Content Planner: Pomáhá s plánováním obsahu na základě analýzy klíčových slov a konkurence.
  • Content Writer: Nástroj pro generování obsahu, který vám pomůže s tvorbou SEO optimalizovaných textů.
"Senuto je populární nástroj mezi SEO konzultanty v Polsku a získává si popularitu i v České republice. Nespornou výhodou je uživatelská přívětivost, komplexnost funkcí a přínos získaných dat pro zlepšení viditelnosti webu." Jan Vavřička - marketingový poradce

Výhody nástroje Senuto

Závěrečné doporučení

"Celkově je Senuto mocný nástroj, který může SEO specialistům výrazně usnadnit práci a zefektivnit jejich kampaně. Pokud hledáte komplexní SEO nástroj, Senuto rozhodně doporučuji." Jan Vavřička - oficiální Senuto tester v České republice

Senuto kontakt v České republice

Máte zájem dozvědět se více o Senuto, nebo o tom, jak vám můžeme pomoci s vaším SEO? Kontaktujte nás!