Získejte v novém roce dotaci na fotovoltaiku pro Plzeňský kraj až 225 000 Kč se spolehlivým dodavatelem GALIMED s.r.o.

15.01.2024

Chystáte se v novém roce instalovat na svůj dům fotovoltaickou elektrárnu a být energeticky soběstační? Plzeňská společnost GALIMED s.r.o. je zde, aby vám pomohla využít výhod této ekologické revoluce. Specializuje se na prodej a instalaci fotovoltaických elektráren pro rodinné domy i firmy, a co je ještě lepší, garantuje vám získání dotace na fotovoltaiku pro Plzeňský kraj.

Pokud uvažujete o vlastní fotovoltaické elektrárně, právě teď je ten nejlepší čas na její realizaci. Se spolehlivým dodavatelem FVE GALIMED s.r.o. získáte energetickou nezávislost, ale také dotaci, kterou za vás firma sama vyřídí.

Jaké dotaci na fotovoltaiku můžete získat?

  • Dotace na FVE až 200 000 Kč: Pro ty, kteří chtějí využít sluneční energii a sní o soběstačnosti v oblasti elektřiny.
  • Dotace na FVE s Wallboxem až 225 000 Kč: Pro ty, kteří chtějí být nejen energeticky nezávislí, ale také nabíjet své elektromobily pomocí solární energie.

GALIMED s.r.o.: Spolehlivý dodavatel FVE pro Plzeňský Kraj

S více než 500 úspěšnými instalacemi fotovoltaiky na klíč je společnost GALIMED s.r.o. spolehlivým partnerem pro vaši ekologickou transformaci. Díky skladovým zásobám s veškerým potřebným materiálem a komponenty, může společnost nabídnout instalaci fotovoltaiky na klíč už do 2 měsíců, a to po celé České republice.

Přečtěte si také: Hledáte spolehlivého dodavatele fotovoltaiky v Plzni?

V Plzeňském kraji již společnost GALIMED s.r.o. realizovala nespočet FVE

Zajímají vás realizované instalace fotovoltaických elektráren společnosti GALIMED s.r.o.? V Plzeňském kraji již společnost realizovala spoustu fotovoltaických elektráren, a proto se může chlubit bohatými znalosti a zkušenostmi z oblasti obnovitelných zdrojů.

Přečtěte si také: Fotovoltaiku v Plzni pro vás zrealizuje zavedená místní firma GALIMED s.r.o.

Dotace bez práce aneb 3 snadné kroky k získání dotace

Kontaktujte společnost a získejte návrh na vhodnou velikost a správný typ fotovoltaického systému.

  • Nechte si vyřídit dotaci

Firma vám pomůže s vyřízením dotace pro optimální fotovoltaický systém.

  • Instalace fotovoltaiky

Firma nainstaluje fotovoltaiku na vaši střechu a zajistí, aby vám dotace byla skutečně poskytnuta.

Dotace pro všechny majitele rodinných domů

Dotace je určena pro všechny majitele rodinných domů, a to bez ohledu na velikost či umístění domu. A to není vše, firma pracuje také s tepelnými čerpadly, dotaci tedy můžete získat i na fotovoltaický systém s ukládáním přebytků energie do teplé vody nebo do baterií.

Spolehlivý dodavatel FVE GALIMED s.r.o. pro Plzeňský kraj je tady, abyste mohli využít dotace na fotovoltaiku a stali se energeticky nezávislými. Reference našich úspěšných instalací a hodnocení spokojených zákazníků jsou jasným důkazem kvality. Udělejte první krok na cestě k ekologičtější budoucnosti.

Kontakty

GALIMED s.r.o.

Na Roudné 443/18, 301 00, Plzeň

Web: www.galimedenergy.cz

Facebook: Galimed Energy

Telefon: + 420 721 878 610

E-mail: galimed@galimed.cz

Komerční sdělení