TIPY, RADY

Tradiční bojové sporty, jako judo, karate, Aikido, Kung-fu, Taekwon-Do či box dnes jednoznačně poráží MMA, tedy tzv. smíšené bojové umění (z angl. Mixed Martial Arts). Dresy pro tento sport nabízí i prestižní výrobce dresů - DDsport.

Asi většina lidí z našeho kulturního prostoru si v okamžiku, kdy vidí od hlavy až k patě zahalené muslimské ženy nebo jeptišky v řeholním oděvu, pomyslí, že jsou to chudinky ochuzené o možnost užívat si na veřejnosti svou krásu. Kdybychom se na dané téma chtěli bavit déle, asi bychom argumentovali větami jako "jaký kraj, takový mrav" a v...

S postupnou digitalizací ubývá manuální práce a více z nás je odkázáno na práci hlavou. Jak udržet pozornost a vyhnout se únavě ale bývá často oříškem. Ať už jste student či pracující, soustředění je pro většinu z nás stěžejní a zajišťuje nám kvalitně odvedenou práci v krátkém čase. Naučte se 10 pravidel pro zlepšení soustředění a zvýšení energie. ...

Podzim je tu co nevidět, a proto je nejvyšší čas přeorganizovat svůj sezónní šatník. Objevte novinky z kolekce švédské značky Cellbes a osvěžte svou podzimní garderobu novými stylovými kousky podle nejnovějších trendů. Které to jsou?

Nejbarevnější roční období opět přichází! A s ním také nová kolekce obuvi Deichmann. Objevte poutavé modely podle nejnovějších trendů a kráčejte podzimem v originálním stylovém obutí. Jaké kousky tuto sezónu prostě musíte mít?