TIPY, RADY

Dosáhnout vlastnictví rodinného domku je velkým snem téměř každé české rodiny. V posledních letech se velké popularitě těší především takzvané dřevostavby na klíč, přičemž se vážně není čemu divit. Přináší s sebou totiž celou řadu zajímavých benefitů. Proč byste o nich měli uvažovat?

Vyrábíte úžasné produkty nebo nabízíte skvělé služby, ale stejně je pořád nikdo nekupuje? Možná je jen neumíte správně prodat. Klíč, který otevírá srdce i peněženky zákazníků, se totiž skrývá v textech, pomocí kterých s nimi komunikujete. Nejde však jenom o e-maily nebo příspěvky na sociálních sítích. To hlavní, co vás dělí od úspěšných prodejů, je...

Ode dne, kdy vstoupil zákon o ochraně osobních údajů v platnost, uplynulo téměř pět let. Od té doby už na nedodržování takzvaného GDPR doplatila pěkná řádka podnikatelů. Dosud nejvyšší pokutu, a to ve výši sto milionů €, zaplatila společnost Google. V Česku zatím dosahují pokuty řádově jen několika set tisíc korun. Pojďte se s námi podívat, na co...

Instagram sledující není jednoduché získat. Obzvlášť v dnešní době. Vyžaduje to úsilí, know-how a určitě pár zkratek. Pojďme si ukázat, jak získat followers na Instagramu co nejrychleji.

Prostor před domem je nejen výstavní plochou vašeho domova. Slouží k relaxaci, setkávání se s přáteli, proto jeho podobě věnujte stejnou pozornost, jako například interiérům, které si zařizujete doma.

Na tuzemských silnicích se prohání více než šest milionů osobních automobilů, přičemž jejich průměrné stáří dosahuje téměř nejvyšších hodnot v Evropské unii. Ani starší prostředky nemusí patřit do šrotu, ba naopak. Pokud se o ně budete v průběhu let poctivě starat, vydrží vám sloužit opravdu dlouhou dobu. V čem lidé často chybují?

Zimní období nám pomalu dává své sbohem a začínají jej nahrazovat mnohem teplejší a slunečnější dny. Již velmi brzy se budeme moci vrátit nejen do přírody, ale i na naše zahrady. Právě ty si zaslouží pořádnou péči a spoustu vybavení, abychom se na nich cítili dobře. Co budete dělat, až přijdou horká letní vedra?

Naše vyspělá civilizace se potýká s ohromným množstvím nejrůznějších chorob, které jsou způsobené nevhodným životním stylem. Mezi velmi časté příčiny těchto nemocí patří nedostatek spánku, vysoká míra stresu, absence pravidelného pohybu a samozřejmě i špatné stravovací návyky. Obzvlášť poslední zmíněná oblast si zaslouží svou pozornost. Jak doplnit...