TIPY, RADY

Golf se stal v posledních letech velmi oblíbeným sportem. Výhodou této hry je fakt, že u ní prakticky neexistuje žádný věkový limit, bez problémů ji zvládnou děti, ale také třeba senioři a fyzicky méně zdatní jedinci, pro které je golf hlavně koníčkem a cestou k odreagování se od všedních starostí.

Kryptoměny se staly během posledních let fenoménem, na kterém spousty obyčejných lidí vydělalo obrovské sumy peněz. Obchodování s Bitcoinem, Ethereem či jinými kryptoměnami však samozřejmě není bez rizika, a jejich ceny, které se pohybují nahoru a dolů o desítky procent znamenají pro spoustu lidí dost dobrý důvod, proč se od spekulování s...

Pokud jste se rozhodli investovat do 3D tiskárny, protože plánujete vyrábět vlastní kryty na telefon, různé figurky, ale třeba i hudební nástroje, měli byste se dozvědět nejprve nějaké základní informace. Předtím, než se ponoříte do světa 3D tisku, si zjistěte dostupné možnosti.

Zkušení cestovatelé velmi dobře vědí, že pokud si chtějí užít dokonalou dovolenou, nemusí cestovat daleko. Itálie je jednou z nejlepších zemí pro dovolenou a nabízí tolik krásných míst, že sem můžete cestovat třeba celý život a přesto je neobjevíte všechny. Některé lidi uhranulo teplé moře, jiné zase památky, místní architektura, božská kuchyně či...

Mnohé nastávající rodiče trápí vysoké ceny, s nimiž musejí počítat při nákupu prakticky veškerého dětského zboží. A děsí i ty, kteří už doma potomky mají, ať se jedná o batolata či školáky. Přesto tito lidé leckdy kupují produkty, jež jsou určené pro děti, zbytečně draho. Přitom se dá poměrně výrazně ušetřit, využijete-li specializovaného...

Toužíte po krásných, hustých, dlouhých a zdravých vlasech? Velmi důležité samozřejmě je, jak pečlivě se o ně staráte. Ještě před domácí péčí však stojí výběr vhodného kadeřnictví. Neváhejte do střihu a barvení něco investovat, hrají velkou roli.

Úspěšné firmy spojuje důraz kladený na ochranu toho nejcennějšího co nabízejí svým zákazníkům - značky, designů a patentů, které je odlišují v očích spotřebitelů. Přes 20 % hodnoty firmy je tvořeno právě značkou (The Economist) a je to právě registrace ochranné známky, která poskytuje firmám efektivní možnost ochránit jedinečnost jejich značky.

Asi každému z nás se již stalo, že jsme se během party či bujaré oslavy polili červeným vínem či mastnou omáčkou a způsobili si tak velmi odolné skvrny, které jsou noční můrou všech manželek. Co si v takovém případě počít?