TIPY, RADY

Většina z nás někdy viděla osobu s odstínem kůže podobným mrkvi. Často může být důsledkem beta-karotenu, který se hromadí v tkáních a vytváří takový odstín opálení. Takoví lidé nepochybně dodávali svému tělu nezbytnou dávku vitaminu A. V tomto článku najdete:

Organizace firemních akcí a večírků je důležitou součástí podnikatelského světa. Tyto události mohou pomoci vytvořit dobrý dojem na zákazníky, spolupracovníky a partnery. Jednou z klíčových složek úspěšného večírku je personál, který se postará o pohodlí hostů. Hostesky a modelky na firemních akcích hrají v tomto ohledu důležitou roli. Jak ale...

Sametově měkké listy padají z korun stromů a doba, kdy sluníčko hřeje s něžným podzimním dotekem, je v plném proudu. Ano, je tu opět podzim, a s ním přichází čas, kdy mnozí z nás přemýšlí, jakou sportovní aktivitu v tomto počasí zvolit.

Počítače jsou dnes všechno, pouze ne levné. I když si člověk nekoupí vyloženě herní mašinu, pořád bude nucen zaplatit pár desítek tisíc, které jen tak na ulici nenajde.

Vánoce se neúprosně blíží, proto byste se měli pomalu poohlížet po dárcích pod stromeček pro vaše nejbližší. Asi nejlépe se nakupují vánoční dárky pro nejmenší, neboť se můžete při jejich výběru inspirovat oblíbenými pohádkovými postavami vašich dětí.

Těžko byste hledali další mobilní stavbu s tak bohatým využitím, jaké má skladový kontejner. Poslouží vám jako kancelář, ubytovna, sklad, přístřešek na auto, kola, motorky i popelnice. Po patřičných úpravách v něm ale můžete i bydlet.

CRM systém je v dnešním podnikatelském prostředí stále více nezbytným nástrojem pro efektivní řízení vztahů se zákazníky. Ačkoli existuje celá řada různých typů podniků a organizací, které mohou z CRM systému těžit, některé skupiny subjektů jsou zvláště závislé na jeho využití a nedokázaly by bez něj efektivně fungovat. Patříte mezi ně i vy?