TIPY, RADY

Pokud připravujete nějakou konferenci, firemní událost anebo jakýkoliv jiný event v hlavním městě, s velkou pravděpodobností vás nenapadne jezdecký areál. Nicméně Chuchle Arena Praha tento narativ mění a představuje jedinečné a atraktivní místo pro organizaci těch nejlepších akcí.

Sháníte dárek pro přítele? Dědečka, tatínka, bratra, nebo kolegu z práce? Pár tipů bychom pro vás měli.

V dnešní době, kdy řada firem umožňuje aspoň částečnou práci z domova, se zaměstnanci nepotkávají příliš často. O to důležitější jsou teambuildingové aktivity, při kterých se mohou sblížit. Nejde jen o to strávit čas společně, ten čas musí být strávený kvalitně. Ideálně nějakým zážitkem.

Ačkoliv se to možná na první pohled nezdá, v České republice má vlastní bydlení více než 70 % obyvatel. V tomto ohledu patříme ke špičce v celé Evropské unii. Většina lidí sní hlavně o rodinném domku, přičemž se není čemu divit. Oproti bytu totiž poskytuje ohromné množství výhod, ale jeho realizace je o mnohem složitější. Jak na to?

V naší malé zemi působí stovky a stovky průmyslových podniků, které mezi sebou vzájemně bojují o každého zákazníka. V dnešní době je zdaleka nejdůležitější výhodou hlavně automatizace jednotlivých procesů, díky níž budete pracovat rychleji, přesněji a zajistíte si vyšší zisky. Kde a jak začít?