NEJNOVĚJŠÍ ZPRÁVY

Přečtěte si dnešní aktuální zprávy. Přinášíme vám vybrané nejnovější zprávy online. Zaměřujeme se na pozitivní a dobré zprávy z domova.

Úřad Duševního Vlastnictví Evropské Unie (EUIPO) představil nový grantový program, který umožňuje malým a středně velkým podnikům získat až 1 500 € na registraci ochranné známky. Tento článek Vás provede všemi podrobnostmi tohoto programu a ukáže jak Vám Trama umí pomoci se získáním tohoto grantu a následnou ochraňují značky.

Současná doba sice moc výletování nepřeje, ale zastavit se nechá jen člověk bez fantazie. Pojďme tedy zavzpomínat na dobu dávno minulou a nechat se jí inspirovat. Popadněte svačinu, mapu a hurá do přírody!

Tesla se po vzoru Apple stala známkou úspěchu nebo lépe řečeno vyšší hodnoty ve společnosti. Relativní nedostupnost daná omezenou výrobou v kombinaci s vysokou cenou dala vzniknout podmínkám, které vedli k umělému puncu nedostupného luxusu.

Jistě jste viděli na silnici relativně staré auto, které dovedlo zaujmout. Právě decentní úpravy někdy nazývané jako tuning dovedou i starší vozidla proměnit v záviděníhodná auta. Jedná se o speciální odnož úprav / tuningu, který se zaměřuje na decentní detail, čistotu a vychází z úprav prémiových modelů jako je GTI, R atd. Velkou výhodou je...

Vystoupili jste v garáži z auta a zakopli o nářadí nebo nějaké nástroje? Nic příjemného. Jestliže ovšem v této místnosti nemáte dostatečný pořádek, nejde o nijak výjimečnou záležitost. Ba naopak, úraz se vám může stát velmi jednoduše a rychle. Nákup kvalitního regálového systému do garáže přitom není nic extra nákladného a složitého. Co by tedy...

JSTE ÚSPĚŠNÍ A CHCETE TO DÁT VĚDĚT SVĚTU?