SPOLEČNOST

Velkolepá hudební a audiovizuální show Electric Universe 24. listopadu od 21 hodin v pražském O2 universu propojí dva zdánlivě nesourodé hudební světy. Úspěšný hudební skladatel a producent Karel Havlíček večer zahájí klasickými skladbami ze své tvorby v moderním pojetí a poté naváže elektronickým live setem, obojí s doprovodem symfonického...

Úspěšná inscenace Werich s Vojtěchem Kotkem a Václavem Koptou v hlavní roli 16. června otevře letošní sezonu Letní scény Musea Kampa. Nezapomenutelný večer věnovaný Janu Werichovi je plný hudby, umění, vzpomínek a skvělých hereckých výkonů. Díky letošní novince, panoramatickému balkónu, bude divácký zážitek ještě intenzivnější – při západu slunce...

Letní scéna Divadla Bolka Polívky patří v Brně vždy mezi očekávané události kulturní sezóny. A také letošní 8. ročník nabídne divákům desítky pozoruhodných titulů s výtečnými herci a herečkami, chybět nebudou ani výjimečné koncerty. Hrát se bude od 16. června do 31. července na už tradičním místě – v amfiteátru v zadní části areálu koupaliště v...

Divadlo Na zábradlí v pátek a sobotu 16. a 17. června uvede poslední novinku své jubilejní 65. sezóny. V české premiéře představí adaptaci románu Lva Nikolajeviče Tolstého Vzkříšení v dramatizaci věhlasného německého dramatika a režiséra Armina Petrase, v režii Jana Mikuláška.

Léto je tady a s ním i sezóna plavek. Pokud se chystáte na pláž nebo na dovolenou, rozhodně neváhejte s výběrem barevných plavek se vzory. Letní plavky s výraznými barvami a vzory jsou totiž v poslední době velmi trendy a dodají vašemu plážovému outfitu nádech originality.

Květiny jsou krásnými a přírodními poklady, které přinášejí radost a živou atmosféru do našich domovů a dalších prostor. Když si představíme klasickou květinovou vázu, obvykle si vybavíme kytici pečlivě uspořádaných květin v symetrickém uspořádání. Ale co kdybychom vám řekli, že existuje jiný způsob, jak prezentovat květiny bez nutnosti zalívání?

Symbolickým poklepáním na základní kámen filmu, pomalovaný výtvarnicí Andreou Faifrovou, začalo natáčení pokračování filmu Gump – pes, který naučil lidi žít.

Známá moderátorka, novinářka, a především zahradní architektka Dana Makrlíková, pokřtila za účasti známých osobností svou již druhou knihu s názvem "Zahrady od Dany 2."

První měsíce od spuštění Nové zelené úsporám Light potvrdily, že správně nastavené parametry podpory úsporných opatření a rozsáhlý poradenský systém dokázaly oslovit přesně ty zájemce, pro které byl program koncipován. Více než 23 tisíc žadatelů z řad seniorů a domácností pobírajících příspěvek na bydlení si řeklo už o bezmála tři miliardy korun na...

Víc než 1000 titulů, z toho přes 250 ročně, v celkovém nákladu 1,5 mil. výtisků* – to je bilance nakladatelství Egmont, které vydává knižní produkci společnosti Disney od roku 1990, tedy 33 let, a od roku 2016 je součástí skupiny Albatros Media.

JSTE ÚSPĚŠNÍ A CHCETE TO DÁT VĚDĚT SVĚTU?